Talkshow Škvírkou z Hrobu oslavila třetí kulaté výročí

Talkshow Škvírkou z Hrobu oslavila třetí kulaté výročí

Už je tomu 30 týdnu, co jsme poprvé skrze naše sociální sítě živě odvysílali talkshow Škvírkou z Hrobu. Celkem 30 pátečních večerů a více než 60 hostů. Jubilejní 30. díl jsme oslavili s Radimem Štěpkou a Milošem Štěpánem. 

Talkshow Škvírkou z Hrobu oslavila již třetí kulaté výročí. Třicet týdnů od pilotního vysílání s prvními dvěma hosty uteklo neuvěřitelnou rychlostí. Až se nám zdá, že ten čas v Hrobu snad musí plynout úplně jinak. 🙂 Mrtvo a nudu my tu zkrátka ještě neměli šanci poznat. A to ani v těžkých časech covidových. Právě ty nás přiměly k tomu, abychom tento pořad rozjeli. Ani jsme se nenadáli a už potřicáté jsme zahajovali živé vysílání na našem facebooku a instagramu. Během třiceti pátečních večerů nás tu navštívilo již více než 60 zajímavých hostů. Ten 30. jubilejní s námi oslavili Radim Štěpka a Miloš Štěpán

Tento díl se nesl v duchu cesty za svým srdcem. Oba dva hosté totiž to, čím se zabývají, dělají ze srdce rádi. 

Radim Štěpka nám prozradil, jak příjemné a osvobozující může být, když se rozhodnete svůj život obrátit o 180 stupňů a pokusíte se nalézt cestu sami k sobě. Povídali jsme si také o tom, jakou sílu a energii nám mohou předat kameny. A právě tato energie nám může pomoci projít cestou do našeho nitra a třeba i začít žít spokojenějším životem. 

Miloš Štěpán, filmař a sběratel techniky, nám zase přinesl ukázat některé skvosty z jeho veliké sbírky kamer a další filmařské techniky. Mohli jsme třeba vidět a půjčit si kameru, se kterou byly natáčeny válečné reportáže ve Vietnamu. A dozvěděli jsme se, jak se Milošovi spolupracovalo na americkém filmovém projektu. 

Bylo to zkrátka moc příjemné povídání nabité zajímavými informacemi. Na závěr jsme s Radimem a Milošem otevřeli lahev šampaňského a připili jsme si na zdraví a také na úspěch dalších dílů Škvírky z Hrobu. Ať jich je minimálně dalších 30. 🙂 Už teď se moc těšíme na všechny hosty, kteří se nebojí přijít do Hrobu. 🙂

Pokud vás rozhovor Petra Stolaře s Radimem Štěpkou a Milošem Štěpánem zajímá, můžete se podívat na záznam